Ucretsiz Video Edit Programi Openshot Dersleri

Video Duzenleme Openshot Dersleri

Intermediate 0(0 Puanlar) 7 Kayıtlı öğrenci
Eğitmen emre sabuncu Son güncelleme Sat, 15-Feb-2020 Türkçe
Neler Öğreneceksiniz?
  • video duzenleme

Müfredat
11 Ders 00:50:15 Saat
Openshot Dersleri
11 Ders 00:50:15 Saat
  • Openshot Dersleri - Nasil Indirilir ve Kurulum 00:03:15
  • Openshot Dersleri - Arayuz Tanitim 00:03:15
  • Openshot Profil Bölümü 00:03:15
  • Openshot Dosya Aktarma 00:03:45
  • Openshot Bar Menü 00:06:15
  • Openshot Video Düzenleme 00:04:00
  • Openshot Video Kaydetme 00:06:30
  • Openshotta Ses ve Video Ayırma 00:05:15
  • Openshot Efekt Ekleme 00:05:00
  • Openshot video yön değiştirme 00:04:15
  • Openshot animasyon oluşturma 00:05:30
Gereksinimler
  • bilgisayar
  • bilgisayar kullanim bilgisi
+ Daha fazla göster
Açıklama

ucretsiz video tasarim programi olan openshot programinin tum ozelliklerini anlattigm bu kursta sizde kendi videolarinizi duzenleyebilecek ve video duzenleme konusunda bir adim atmis olacaksiniz 

+ Daha fazla göster
En Çok Bakılanlar
01:08:30 Saat
Güncellenmiş Sat, 21-Mar-2020
5 9 TL150 TL24.99
01:32:45 Saat
Güncellenmiş Sat, 21-Mar-2020
4 12 TL250 TL24.99
01:30:30 Saat
Güncellenmiş Fri, 01-May-2020
5 11 TL250 TL24.99
05:11:00 Saat
5 16 TL500 TL29.99
02:08:30 Saat
Güncellenmiş Wed, 11-Mar-2020
5 8 TL150 TL24.99
01:00:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
5 12 TL250 TL24.99
02:16:00 Saat
Güncellenmiş Tue, 18-Feb-2020
5 5 TL200 TL24.99
02:12:15 Saat
5 10 TL300 TL39.99
02:41:45 Saat
Güncellenmiş Sun, 03-May-2020
0 2 TL160 TL24.99
02:00:00 Saat
Güncellenmiş Wed, 11-Mar-2020
0 1 TL180 TL24.99
01:00:00 Saat
Güncellenmiş Wed, 11-Mar-2020
0 3 TL350 TL24.99
01:24:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
5 5 TL300 TL24.99
01:27:53 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
5 2 TL620 TL249.99
01:07:08 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
5 2 TL350 TL39.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 1 TL300 TL49.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 3 TL400 TL99.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 2 TL300 TL99.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL600 TL299.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL400 TL199.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL300 TL169.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL350 TL259.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL350 TL259.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL350 TL199.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL350 TL149.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL260 TL149.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL300 TL149.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL300 TL149.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL750 TL349.99
00:00:00 Saat
0 0 TL200 TL49.99
01:03:30 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 1 TL200 TL80
01:39:30 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL200 TL100
01:51:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL200 TL100
00:30:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 18-Feb-2020
5 9 TL250 TL24.99
17:20:15 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 1 TL520 TL71
00:53:45 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL200 TL100
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL520 TL260
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Fri, 28-Feb-2020
0 6 TL500 TL199.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Fri, 21-Feb-2020
0 0 TL200
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL520 TL260
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL520 TL260
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL520 TL200
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL520 TL260
00:49:15 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 1 TL80 TL19.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 0 TL500
01:36:15 Saat
Güncellenmiş Mon, 03-Feb-2020
0 1 TL300 TL39.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 25-Apr-2020
0 0 TL500 TL349.99
00:32:00 Saat
Güncellenmiş Wed, 12-Feb-2020
0 2 TL80 TL19.99
00:30:15 Saat
0 0 TL200 TL29.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Wed, 15-Jan-2020
0 0 TL400
00:45:30 Saat
Güncellenmiş Thu, 13-Feb-2020
0 1 TL100 TL19.99
13:28:30 Saat
5 20 TL500 TL39.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Jan-2020
0 0 TL100 TL59.99
00:52:45 Saat
Güncellenmiş Mon, 27-Jan-2020
0 1 TL200 TL39.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Fri, 07-Feb-2020
0 0 TL100 TL90
05:50:30 Saat
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
0 0 TL1500 TL249.99
00:20:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 10-Feb-2020
0 11 Ücretsiz
00:00:00 Saat
0 0 TL70
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Thu, 13-Feb-2020
0 0 TL30 TL19
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sun, 16-Feb-2020
0 0 TL80 TL50
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 15-Feb-2020
0 0 TL400 TL300
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sun, 16-Feb-2020
0 0 TL100 TL89
01:57:15 Saat
0 4 TL300 TL24.99
00:00:00 Saat
0 0 TL90
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Tue, 10-Mar-2020
0 0 TL500 TL99.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Thu, 05-Mar-2020
0 0 TL140 TL80
08:26:30 Saat
Güncellenmiş Fri, 13-Mar-2020
0 2 TL500 TL49.99
01:28:30 Saat
0 0 TL150 TL24.99
02:09:15 Saat
Güncellenmiş Thu, 05-Mar-2020
0 2 TL250 TL24.99
01:19:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 06-Mar-2020
0 1 TL250 TL24.99
01:09:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 06-Mar-2020
0 1 TL300 TL24.99
01:48:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 1 TL200 TL24.99
01:12:15 Saat
Güncellenmiş Sun, 08-Mar-2020
0 1 TL300 TL24.99
01:28:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 06-Mar-2020
0 1 TL250 TL24.99
02:27:15 Saat
Güncellenmiş Thu, 12-Mar-2020
0 1 TL500 TL49.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Thu, 19-Mar-2020
0 0 TL150
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 21-Mar-2020
0 0 TL90 TL60
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 21-Mar-2020
0 0 TL100 TL50
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 28-Mar-2020
0 0 TL250 TL150
16:43:00 Saat
Güncellenmiş Sat, 28-Mar-2020
5 17 TL24.99
13:44:15 Saat
Güncellenmiş Sat, 28-Mar-2020
0 11 TL19.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Fri, 27-Mar-2020
0 0 TL110 TL100
04:49:45 Saat
Güncellenmiş Thu, 02-Apr-2020
0 7 TL400 TL39.99
03:29:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
5 5 TL200 TL39.99
01:52:45 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 6 TL200 TL39.99
03:05:45 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 2 TL200 TL39.99
02:41:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 8 TL300 TL39.99
01:47:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
4 9 TL300 TL39.99
02:46:15 Saat
Güncellenmiş Wed, 29-Apr-2020
0 1 TL300 TL39.99
02:39:15 Saat
Güncellenmiş Wed, 29-Apr-2020
0 1 TL300 TL39.99
01:35:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 4 TL250 TL39.99
02:58:30 Saat
Güncellenmiş Wed, 29-Apr-2020
0 6 TL300 TL39.99
13:39:30 Saat
Güncellenmiş Tue, 28-Apr-2020
0 7 TL1000 TL129.99
10:00:30 Saat
Güncellenmiş Fri, 01-May-2020
0 9 TL1999 TL159.99
02:10:15 Saat
Güncellenmiş Sat, 02-May-2020
0 3 TL300 TL34.99
01:38:45 Saat
Güncellenmiş Sat, 02-May-2020
0 5 TL300 TL34.99
02:10:15 Saat
Güncellenmiş Sun, 10-May-2020
0 6 TL300 TL29.99
01:48:45 Saat
Güncellenmiş Wed, 06-May-2020
0 5 TL300 TL34.99
01:54:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 08-May-2020
0 8 TL300 TL34.99
01:40:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 08-May-2020
0 0 TL300 TL34.99
01:11:45 Saat
Güncellenmiş Sat, 09-May-2020
0 1 TL300 TL34.99
01:26:15 Saat
Güncellenmiş Thu, 07-May-2020
0 9 TL300 TL34.99
00:41:00 Saat
Güncellenmiş Sun, 10-May-2020
0 1 TL25
01:14:30 Saat
Güncellenmiş Mon, 11-May-2020
0 0 TL300 TL29.99
02:33:30 Saat
Güncellenmiş Mon, 18-May-2020
0 0 TL300 TL34.99
01:49:30 Saat
Güncellenmiş Tue, 12-May-2020
0 1 TL300 TL39.99
01:49:30 Saat
0 1 TL300 TL34.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Wed, 13-May-2020
0 0 TL250 TL50
02:06:45 Saat
Güncellenmiş Wed, 20-May-2020
0 0 TL300 TL32.99
01:17:30 Saat
Güncellenmiş Sat, 23-May-2020
0 0 TL300 TL26.99
01:09:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 19-May-2020
0 0 TL300 TL36.99
00:56:45 Saat
Güncellenmiş Tue, 19-May-2020
0 0 TL300 TL36.99
01:03:45 Saat
Güncellenmiş Tue, 19-May-2020
0 0 TL300 TL36.99
15:39:45 Saat
Güncellenmiş Tue, 19-May-2020
0 6 TL1500 TL199.99
04:20:00 Saat
Güncellenmiş Thu, 21-May-2020
0 0 TL700 TL49.99
01:49:15 Saat
Güncellenmiş Fri, 22-May-2020
0 0 TL999 TL39.99
03:54:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 25-May-2020
0 0 TL700 TL39.99
03:54:30 Saat
Güncellenmiş Wed, 27-May-2020
0 0 TL1000 TL34.99
03:14:15 Saat
Güncellenmiş Tue, 02-Jun-2020
0 0 TL500 TL29.99
01:35:00 Saat
Güncellenmiş Mon, 01-Jun-2020
0 0 TL300 TL32.99
01:18:00 Saat
Güncellenmiş Sun, 14-Jun-2020
0 0 TL450 TL24.99
02:19:30 Saat
Güncellenmiş Tue, 16-Jun-2020
0 0 TL350 TL27.99
05:06:00 Saat
Güncellenmiş Tue, 16-Jun-2020
0 1 TL1000 TL99.99
03:18:30 Saat
Güncellenmiş Fri, 19-Jun-2020
0 0 TL999 TL32.99
01:04:30 Saat
0 0 TL150 TL24.99
02:55:15 Saat
0 0 TL500 TL29.99
00:00:00 Saat
0 0 TL600 TL29.99
00:00:00 Saat
0 0 TL600 TL32.99
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Thu, 02-Jul-2020
0 0 TL700 TL32.99
Eğitmen Hakkında
  • 0 Yorumlar
  • 7 Öğrenci
  • 1 Kurslar & Hizmetler
  • 0 Yazılar
  • 0 Takipçi
+ Daha fazla göster
Öğrenci geri bildirimi
0
Ortalama Puan
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorumlar
Ücretsiz
Bu kursun içeriği:
  • 00:50:15 Saat isteğe bağlı video
  • 11 Ders
  • Ömür boyu sınırsız erişim
  • Mobil ve televizyonda erişim



emre sabuncu